♥Endží a její Svět♥

4. září 2011 v 17:01 | ♥Andy823♥ |  Můj Příběh - ♥Endží a její Ráj♥
Ahojec lidičky ... Viděla jsme jak jste mi přes email i blog psali jak je to o tý Endý užasný tak tu máte 1.Díl pá Andy823 ;)
Pokud nevíte o čem to je tak tady to na rychlo máte: http://andy823.blog.cz/1109/pribeh-endzi-a-jeji-svet:
Endž je v pokoji a přes skype si volá z její nejlepší kámoškou Jennifer (čti Dženifr) ...
"Ahoj Jenny, jak se zas daří ?" "Ale jo, celkem to ide .... mamka tedkm spí a brácha mě jenom komanduje ! Je to strašný blbec, že bys ani nevěřila jak ! Debil!" "Tak to věřím ! Dneska večér byla u mě zas hádka z mamkou ... Fůrt do mě ryje abych šla do tý debilní soutěži o zpěvu ! Že mě takhle nepodporovala když jsem byla malá a neměla jsem rozum !" :D
"Hele Endží, neber si to osobně ale myslím že tvoje matka tě ráda má, a dělá to jenom pro tebe ..."
"Dělá pro mě to, že mě fůrt otravuje vaří mi jídla teré nesnáším vždycky mi všechno zakazuje a vždy hádku začne ona ? No tak prosim ale osobně si to beru ! A ty si uvědom že seš ais nějakej cvok pokud mi chceš namluvit že ta baba mě má ráda !"
"Ale já cvok nejsem a fůrt si to mylsím !" "Ale prosím tě běž stím to už někam ! ty cvoku :D"
"Neříkej mi cvoku když cvok nejsme ty svoku :D" "Já taky covk nejsem ty uchylnej cvoku !" :DD "Ty seš mega Cvok!" :DD
"Tak to ty potom GIGA cvok :DD" "Nechtoho Endží ! :D "Ach jo ... tohle mi bude nejvíc chybět ... :( ;( !!!!"
"Co ty naše hádky ? :D" "Hele nechtoho ! Myslím tím tebe a ty naše uchylnosti co fůrt děláváme !"
"No tak to se neboj šak ty v tom novým městě a škole určitě někoho potkáš! někoho skvělého a užasného jako já! :D"
"Tak to si teda nemyslím a už dost srandy ! Budeš m staršně chybět ! :("
"Ale prosimtě tu noc to be ze mě vydržíš :D" "Co ? Jaká noc? Já tu mluvím o všem ! Já budu snad nadruhý straně zeměkoule na celý můj život a ty místo oslavy na rozloučenou řekneš tohle ? Ty seš ale kámoška !"
"Ne ... Ty nikam nepojedeš !" "Jako bys to nevěděla ! Tohle už jsme zkoušela ! Ale moju mámu prostě nepřemluvíš !"
"Kdo říká že ju chcu jenom já přemlouvat ? KDYŽ TO uděláme společně určitě ju dostanem a zůstaneš tu !"
"Tak to asi těžko !Jak bys ju chtěla přemluvit ? Je natvrdlá debilní a hnusná kráva která mě bohužel stvořila !"
"Endží bud v klidu ... šak mi něoc spolu vymyslíme o to se nemusíš bát ;)" "Právě že bojím !"
Zatím co holky spolu kecaj naproti z pokoje se ozve: "Endžínko prosimtě už konečně vypni ten debilní počítač a odhlašse z toho blbýho skajpanu nebo co to je ! tady chce taky někdo spát !"
"Tak za prvý je to skype (čti skajp), a za druhý to není debilní ! Jediný debil a blbec si tu ty ! Já si to vypnu kdy chcu a řvát budu jak chcu ! slyšíš ?!?! Jo a neříkej mi Endžínko je to otravný jkao ty !"
"Endžino jak si to dovoluješ semnou mluvit ? Hned se mi omluv !" "Tak to si věříš, neomluvím ty krávo !"
"Co ? dělej omluv se mi ty rozmazlenej fracku !" "Rozmazlená jsme kvůli tobě a tátovi ty čupko ! kdyby .. kdyby si mě tam nenechávala a ... Endží chce domluvit ale její matka jí přeruši řevem: "O otce se laskavě nezajímej a koukej s emi do očí omluvit !" "Už se stalo ! podívala jsem se na tu tvou debilní fotku semnou a s tátou a řeknu ti tam sorry že jsem se díky tobě narodila !" :( ;( Endžína máma si odechla lehla si a přemýšlela jak by bylo všechno jinak kdyby ta hádka nezačla ! "Bylo by ot jak v ráji !" Endží řekne svojí nej kámošce Jenny: "Tak čau musím končit .. Hele stav s epro mě zítra hned ráno abych nemusel aposlouchat ty její kecy o tátovi a všem kolem nás !" "OK a vkolik asi ráno ?" "Nejlíp v 6 hodin tak čau" ! .... Je ráno A Endží zazvoní telefon ais opůl sedmí: "Halo ? kdo tam je ?" "Ahoj En to jsme já čekám tě venku pře dodmem oblečce a pojd tvoje máma ještě spí !" "OK hned jsme dole" .... En se oblíká veme si sebou rohlík jako snídani a jde ven ... "Ahoj Jenny" "Čau En, tak jak to dopaldo včera večér ?" slyšela si .. Nejlíp se dneska vrátím o půl noci abych matku vůbec nemusela vidět ! Vždyt ona mi zničí celý život ! UŽ vlastně aj zničila !" "En kdy odjíždíte do L.A. ?"
"Asi zítra ráno .. proč?" "Super máme čas vymyslet plán jak tady zůstat !" "Jenny, stímhle už jse smiř. Je to další dílek k tomu jak mi má mátka zničí život ! Já už jsme stím vyrovnaná ! :\" "Ale já ne! Nedovolím to! No tak spolu něco vymyslíme"
"Tak ok ty budeš vymýšlet a já jenom sedět :D" "Jako vždy En ? wr :DD" Holky sedí na patníku před Jennyjím domem a přemýšlí ... asi odpoledne se dou holky najezt k Jenny dom a pak když holky vyjdou ven s domu Jenny se zadíve a vykřikne: "YEEEES !!!! Myslím že už to mám jak přimět tvou matku zůstat zde !"
Konec 1.Dílu Endží a její svět .... Zítra nebo ještě dneska bude další část :) Co bude v dalším dílu je zde: http://andy823.blog.cz/1108/bry-odpoledne-d#komentare
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama