Rozhovor - Martin Harich 1.část

14. srpna 2011 v 23:06 | Andy823 |  Pro vás*
Rozhovor s Martinem Harichem !!! ;))
Otázka - červeně
Včera v 19:32 | Anushka789
Martin - modře
Hledala jsem tě a party po Grandfinále SuperStars,ale bezůspěšně. Kam jsi zmizel ?
Hehe. Už 20 minut po finálr jsem seděl ve vlaku. Bylo mi moc líto, že jsem musel odjet tak brzo. Ale možná to tak bylo lepší.Když bych měl být s lidma, se kterýma bych strávil poslední měsíce, a věděl, že je ot naše poslední párty, tak by mě to strašně moc mrzelo !
Jáká byla podle tebe atmosféra na závěrečném finále ?
Konkrétně pro mě to bylo nejklidnější kolo. Asi proto, že už jsem nezpíval do soutěže. Pro Gabinku a Lukyho to musely být neskutečné nervy... Staršně jsem si užíval všechny společné skladby.
Fanynky tě milujou, ty si jejich superstar!! Jak ti to změnilo život ?
Fanoušci jsou spolu se zkušenostmi nejvíc, co mi soutěž dala. Neskutečně si jich vážím. Do jednoho! Každý den si sněma píšu na fan page. Máme svůj vlastní svět.
Nebojíš se, co bude až mediální bublina praskne ?
Zkušenosti už mi nikdo nevezme. Ani ty lidi kolem ne. Kdyby ti záleželo jen na tom, jak moc se budu snažit, tak by ten zájem neodpadl nikdy. Do muziky dáváme s kapelou prostě všechno. Jenže to závisí i na milionu daších věcí, které ovlivnit neumím.Každopádně pro ty, co chtějí poslouchat mojí hudbu, tu budu vždy!
V televizi ses reprezentoval jako neposedný a energitycký kluk. Je to vidět hlavně při společném songu, kdy ty jediný poskakuješ, výrazně gestlikuješ ... A co tanec ? !
Hehe, s tancem je to bída:) Je pro mě rozdíl užívat si na podiu a tancovat. Mám prostě jen příliž energie.Bez toho bych to ani nebyl já. Doma jsme uplně jiný. Klidný a radši stokrát přemýšlím, než něco udělám.
Zažil si vypadnutí jako jediný z finalistů dvakrát. Kdy to bylo horší ?
Přežil jsem superstárovskou smrt ! Když jsme vypadnul poprvé, tak mě ot nerozhodilo. Vzal jsme to tak, že to prostě musela přijít, užil jsme si poslední píseň. No...a pak zkolabrovala ta holčička, z čehož jsem se uplně otřás. Další šok byl, když mi řekli, že mě chtějí zpátky!s odstupem času je to pro mě ještě hezčí, než kdybych vyhrál celou soutež. Divoká karta je přece jen jedna a v porotě sedí lidé, kteří už v muzice něco dokázali.... Proto si toho vážím nadevšeho!
Na cos myslel, když jsi tam stál a čekal, jestli půjdeš ty, nebo ten druhý ?
POKRAČOVÁNÍ PŘÍÍŠTĚ V DRUHÉ ČÁSTI ROZHOVORU S MARTINEM !!!!!!
PROTO SLEDUJTE MŮJ BLOG ! ;) Anushe789 ;))
PS: BLOG O MARTÍNKOVI ZDE: http://love-martin-harich.blog.cz/1104
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama